Foteliki samochodowe marki Kindercraft. Troska i bezpieczeństwo dziecka w podróży

Podróżowanie z małym dzieckiem nie jest żadną nowością, ale wymaga to zainwestowania w fotelik samochodowy. Jego wybór musi być jednak dobrze przemyślany, a na uwadze trzeba mieć komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Dobrej jakości, niezawodnego fotelika nie trzeba długo szukać, ma je w swojej ofercie topowy producent Kindercraft, laureat wielu nagród. Warto zaufać doświadczonym profesjonalistom, których produkty doceniło już wielu zadowolonych użytkowników. Niezależnie od celu podróży, właściwie dobrany i zamontowany fotelik dziecięcy jest niezbędnym elementem wyposażenia.

Bezpieczne i wygodne przewożenie dziecka w foteliku marki Kindercraft

Przy wyborze fotelików dziecięcych bardzo ważne jest to, aby dopasować je do wagi i wzrostu użytkownika. Foteliki samochodowe Kindercraft występują w aż pięciu kategoriach wagowych. Dla najmłodszych przeznaczone są modele 0-13 kg, natomiast foteliki dla najstarszych dzieci mają maksymalne obciążenie do 36 kg. Kolejną kwestią jest to, aby fotelik posiadał odpowiednie atesty i spełniał normy bezpieczeństwa. W przypadku fotelików marki Kindercraft można liczyć na międzynarodowe certyfikaty, które potwierdzają jakość, funkcjonalność i niezawodność oferowanych fotelików. Na komfort i bezpieczeństwo użytkowania wpływają innowacyjne systemy GUARD SYSTEM, SIDE PROTECT SYSTEM i DUO EXPAND SYSTEM. Godny polecenia jest między innymi fotelik samochodowy Kinderkraft Oneto3, który może być używany od pierwszego do aż dwunastego roku życia. Na jego korzyść przemawia regulowany kąt pochylenia oparcia, łatwa regulacja wysokości zagłówka, co pozwala na jak najlepsze dopasowanie fotelika do potrzeb dziecka. Komfort użytkowania zapewnia przyjemna w dotyku tapicerka wykonana z termoregulującego materiału.

W zestawie znajduje się też specjalna wkładka wypłycajaca, która sprawdza się idealnie w przypadku małych dzieci. Wygodę zapewnia również szerokie i miękkie siedzisko. Montaż fotelika nie sprawia problemów, stabilność gwarantują zaczepy Isofix. Z kolei większe bezpieczeństwo zapewnia wzmocniona ochrona boczna. Fotelik jest oczywiście wyposażony w wytrzymałe, trzypunktowe pasy z regulowaną wysokością. Producent Kinderkraft jest pewny jakości i trwałości swoich produktów, dlatego foteliki są objęte aż dziesięcioletnią gwarancją. Pasy wewnętrzne zostały wzbogacone o miękkie i antypoślizgowe osłonki. Godny polecenia jest też fotelik Kinderkraft Expander, który ma aż siedmiostopniową regulację wysokości zagłówka, zdejmowaną tapicerkę, szerokie boczne skrzydła, pasy z prowadnicami, zabezpieczenie boczne chroniące głowę i ramiona, wzmocnione obicie w okolicy lędźwiowej, siedzisko chroniące delikatny kręgosłup maluszka, anatomicznie ukształtowane siedzisko. Montaż fotelika jest prosty i intuicyjny. Fotelik może być używany nawet przez dwunastoletnie dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *